o firmie

Piorunochrony Poznań

 

Dowiedz się więcej o naszej firmie

01. Doświadczenie

Od lat dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, aby byli oni usatysfakcjonowani z jakości oferowanych usług.

02. Profesjonalizm

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wykonujemy instalacje odgromowe najwyższej jakości.

03. Doradztwo

Każdemu Klientowi pomagamy w wyborze odpowiednich zabezpieczeń i akcesoriów odgromowych, biorąc pod uwagę rodzaj budynku oraz Państwa indywidualne oczekiwania.

Firma Konkret na rynku działa od wielu lat, oferując swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów posiadającym odpowiednią wiedzę, fach i doświadczenie, które są niezbędne w tej branży.

Wykonujemy instalacje odgromowe wysokiej klasy, a to dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom oraz niezbędnemu sprzętowi, który pozwala nam na szybkie i skuteczne realizowanie wszystkich zleceń. Do każdego naszego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego preferencje i oczekiwania, a także rodzaj budynku.

Dostosujemy do Państwa domów i firm odpowiednie zabezpieczenia i akcesoria odgromowe, które zapewnią maksymalne bezpieczeństwo. Fachowo i cierpliwie odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej dociekliwe pytania. Naprawdę lubimy rozmawiać z naszymi klientami i rozwiewać ich wątpliwości.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę? Instalacje odgromowe – Poznań

Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo, dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z nami i wybrać firmę Konkret, to już spieszymy z odpowiedzią! Przede wszystkim cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie realizacji usługi. Doradzamy naszym klientom najlepsze opcje, a jednocześnie pomagamy im wybrać rozwiązania techniczne, które idealnie sprawdzą się w przypadku ich budynku.

Naszym głównym zadaniem są instalacje odgromowe Poznań i okolice to obszar na którym działamy najprężniej, jednak podejmujemy się również zleceń z innych zakątków Polski! Stawiamy na najwyższą jakość wykonania, zastosowanie najlepszych na rynku elementów piorunochronu, a także na estetykę. Współpraca z nami z pewnością jest inwestycją na lata! Powierz ochronę swojego domu i firmy właśnie nam – wybierając profesjonalne zabezpieczenia odgromowe.

Przemysław kuberacki

Instalacje Odgromowe

Pon – Pt

7:00 – 18:00

Sobota

7:00 – 15:00

Niedziela 

Nieczynne

Telefon

+48 693 693 890

Adres

ul. Dębowa 3
62-025 Trzek

Email

instalacje.konkret@gmail.com

Call Now ButtonZadzwoń teraz